O nás

Dlažby a obklady Hejda - Kolín

Rodinná firma Dlažby-Obklady-Hejda podniká v oblasti prodeje keramických obkladů a dlažeb již od roku 1998.

Prodejní plocha 700 m2 nabízí zboží na cca 250 paletách přímo k odběru, podle vystavených panelů a kojí lze objednat další zboží od široké škály domácích i zahraničních výrobců. Vedle obkladů a dlažeb nabízíme veškeré doplňky k oboru, jako je chemie (lepidla, penetrace, spárovací hmoty, silikony atd.), plastové i kovové lišty, vybavení koupelen, obkladový přírodní i umělý kámen, nářadí pro obkladače a speciální přípravky.

Prodejna je přístupná ze silnice č. 38 Čáslav – Kolín, pro zákazníky k dispozici velké parkoviště včetně manipulačního prostoru.

 

Dlažby obklady Hejda a Keramika Soukup 

Největším dodavatelem je již řadu let firma KERAMIKA SOUKUP a.s., nejen co se zboží týče, ale i v zabezpečení vzorků, školení a reklamního materiálu. Partnerství s firmou KERAMIKA SOUKUP ve spojení s našimi znalostmi potřeb potenciálních zákazníků v našem regionu, můžeme nabídnout lepší a hlavně širší sortiment služeb pro zákazníky.

Přijďte se podívat na naší prodejnu, těšíme se na setkání!

 

EET ( §25 Informační povinnost poplatníka) „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."