partner.webyzavas.cz

Grafický 3D návrh koupelny

Chystáte se rekonstruovat koupelnu, ale neumíte si představit, jak bude vypadat? Neváhejte a nechte si u nás udělat grafický návrh, který vám pomůže představit si vzhled Vaší nové koupelny ještě před rekonstrukcí.

Co k tomu potřebujeme? 

  • Okótovaný půdorys místnosti (ručně nebo na počítači) s rozměrem stěn, přizdívek, dveří a oken.
  • Předběžné umístění stávajících zařizovacích předmětů (vany, sprch. koutu, umyvadla, WC, bidetu apod.).
  • Pokud máte již pevně vyvedeny přívody vody či odpady, je potřeba je zaměřit a zakreslit do plánku jejich umístění. 

Jak bude vše probíhat?

Dorazte k nám a předejte prodejci všechny podklady. Grafické návrhy neděláme přímo na místě, přeposíláme podklady grafikovi, který vám připraví 3D návrh koupelny na základě všech vašich požadavků. Nejste pevně rozhodnuti, jaké koupelnové obklady zvolit? Nevíte, zda se vámi vybrané koupelnové vybavení hodí k daným dlaždicím? Naši odborní prodejci vám doporučí optimální dispoziční řešení a poskytnou vám veškerou poradenskou činnost spojenou s rekonstrukcí a realizací koupelen.

Vypracujeme vám vzhled vaší budoucí koupelny v profesionálním 3D grafickém programu Visoft a vy si ho můžete prohlédnout v klidu domova. Uvidíte tak vaši novou koupelnu ještě před tím, než bude položena první dlaždice.

Grafický návrh a cenová nabídka ZDARMA

Grafický návrh a cenová nabídka na realizaci je zdarma, podmíněná vratnou zálohou 1 500 Kč, která vám bude odečtena v konečné fakturaci za služby nebo odebrané zboží.